Üürapartment
Furnished Flat in Saint-Quentin
485 € / kuus
17 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
28,5 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located in the Saint-Jean district of Saint-Quentin. It features a living room with an equipped kitchen and storage, a bedroom, and a bathroom with a toilet. The property is available for immediate occupation.
Korrus1
Energiaklass
222.1 kWh/m²/yrD
Class D — 222.1 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8.5 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8.5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
80 kmHaridus

Furnished Flat in Saint-Quentin
485 € / kuus
17 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Arthurimmo.com Saint-Quentin
Viide: 86997858
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 8. mai 2026 | 485 € | 17 € / m² | Algne |
| 22. mai 2026 | 500 € | 18 € / m² | +3.1% |
| 23. mai 2026 | 485 € | 17 € / m² | -3.0% |