Müükapartment
Furnished Apartment with Balcony in Romentino
95 000 €
913 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is fully furnished and includes a separate, spacious kitchen. The property features two balconies and is situated in a quiet, residential building at the entrance of Romentino.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: trovacasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.