Müükhouse
Fully Renovated House with Garden in Niel
339 000 €
2922 €/m²
Achturenplein, Niel
3
Magamistoad
1
Vannitoad
116 m²
Elamispind
146 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom house, recently renovated to modern standards, is located at the Achturenplein in Niel. It features a garden with a terrace, high-quality materials, and PVC windows. The property is situated on a child-friendly street with a play area nearby and easy access to shops, schools, and public transport.
SeisukordUus
Korrust2
Energiaklass
226 kWh/m²/yrC
Class C — 226 kWh/m²/yr
Asukoht
Achturenplein, Niel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
500 m7 minLennujaam
24 km1.1hHaridus
Lasteaed
900 m14 minKeskkool
12 km31 minÜlikool
1,5 km24 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
500 m7 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
2,0 km31 minHaigla
2,5 km7 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km6 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.