Müükhouse
Fully Renovated House for Colocation in Croix
299 000 €
3560 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
84 m²
Elamispind
Kirjeldus
This 95 m² house, designed for colocation, is located in Croix near the EDHEC campus and city centre. It features five individually rented bedrooms, each with a private bathroom, new furniture, and complete amenities. The property is situated on a quiet street with direct tramway access, ensuring strong and stable rental demand.
Ehitusaasta1948
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 355 000 € | 4226 € / m² | Algne |
| 6. aug 2025 | 309 000 € | 3679 € / m² | -13.0% |
| 23. mai 2026 | 299 000 € | 3560 € / m² | -3.2% |