Pildid puuduvad
Müükapartment
Fully Renovated Flat with Private Patios in Codorniz
145 000 €
1933 €/m²
calle Codorniz
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Edel
Suund
Kirjeldus
This newly renovated three-bedroom flat is located on the ground floor with no additional levels. It features two private patios, south-west orientation, and is fully accessible for disabled individuals. The property is equipped with electric heating and is situated in a convenient location.
Ehitusaasta1970
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
KüteElekter
Lisaomadused
Aed
Asukoht
calle Codorniz
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
10 km27 minMetroopeatus
600 m9 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
1,3 km20 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
1,8 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
100 m1 minRestoran
400 m6 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
700 m10 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
2,5 km7 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,6 km25 minAsukoht
calle Codorniz
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.