Müükapartment
Fully Renovated Apartment in Ponte Crencano, Verona
315 000 €
1933 €/m²
Via Adami 3, Verona, Verona
8
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
163 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located in the lively Ponte Crencano district of Verona. The property, fully renovated in 2022, features a spacious and bright living area with a stylish living room, dining area, and modern open-plan kitchen. The sleeping area includes three bedrooms, two of which are spacious double rooms, one with an en-suite walk-in wardrobe, and a balcony. Addition...
SeisukordRenoveeritud
Korrus1
Asukoht
Via Adami 3, Verona, Verona
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m2 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
900 m14 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.