Müükapartment
Fully Furnished Flat in Teis, Vigo
180 000 €
2813 €/m²
VIGO, 36207
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the second floor in Teis, Vigo, and is ready for immediate occupation. The property is fully furnished and equipped, with a licence for tourist accommodation. It is situated in a well-connected area with nearby amenities such as supermarkets, transport, schools, and commercial zones.
Ehitusaasta1956
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Möbleeritud
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: safti.es
Energiatõhusus
Energiaklass
191 kWh/m²/yrE
Class E — 191 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
37 kg CO²/m²/yrE
Class E — 37 kg CO²/m²/yr
Asukoht
VIGO, 36207
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km24 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
300 m5 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
700 m11 minHaigla
1,9 km30 minVeterinaaria
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
500 m7 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour

dining room

dining room

bedroom

kitchen

kitchen

dining room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.