Müükapartment
3-room apartment in Odder
3 895 000 DKK
37 095 DKK/m²
Færgebyen 16, 2. 4., Hou, 8300 Odder
3
Toad kokku
105 m²
Elamispind
Ehitusaasta2024
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Asukoht
Færgebyen 16, 2. 4., Hou, 8300 Odder
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
48 km2.1hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
20 km51 minRaamatukogu
9 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
7 km19 minRestoran
100 m2 minTervishoid
Apteek
10 km25 minArst
6 km17 minHaigla
23 km59 minVeterinaaria
9 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.