Müükhouse
6-room house in Silkeborg
5 495 000 DKK
26 418 DKK/m²
Frederiksberggade 53, 8600 Silkeborg
6
Toad kokku
208 m²
Elamispind
773 m²
Krunt
Ehitusaasta1936
Asukoht
Frederiksberggade 53, 8600 Silkeborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minLennujaam
52 km2.2hHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
600 m10 minRestoran
500 m8 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
800 m13 minHaigla
1,1 km18 minVeterinaaria
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1000 m15 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.