Müükhouse
Four-Sided Villa with Garden in Condove
168 000 €
1400 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This independent villa features two bedrooms, two bathrooms, and a living room with a kitchenette and thermocooker. It includes a charming room with a fireplace, a garage, and a cellar. The property boasts a beautiful garden and is located just five minutes from the town centre.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
22 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.