Müükhouse
Four-Room House with Garden in Meurchin
158 000 €
2290 €/m²
4
Toad kokku
69 m²
Elamispind
313 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-room house includes two bedrooms and one bathroom. The property features a terrace, garden, and garage, with potential for further development. The house requires work, including isolation, electrical updates, and decoration.
Ehitusaasta1960
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond

Four-Room House with Garden in Meurchin
158 000 €
2290 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Carvin
Viide: 3607
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.