Müükhouse
Four-Piece House with Garden in Caudebec-en-Caux
274 000 €
2491 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
300 m²
Krunt
300 m²
Aed
Kirjeldus
This four-piece house, approximately 110 m², is located in Caudebec-en-Caux. It features a bright living room of about 30 m², a separate kitchen, and a utility room on the ground floor, with a private garden of approximately 300 m². The first floor includes a hallway leading to three bedrooms, a bathroom with a shower, and an independent WC. Additional amenities include a cellar, basement, and gar...
Energiaklass
269 kWh/m²/yrE
Class E — 269 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
99 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
10 kmHaigla
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
31 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.