Müükapartment
Four-Piece Apartment with Garden Access in Beauvais
56 000 €
747 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-piece apartment is located on the ground floor and includes a double living room, kitchen, bathroom, and two bedrooms. A cellar is available in the basement. The property offers garden access, enhancing its appeal.
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
256 kWh/m²/yrE
Class E — 256 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
15 kg CO²/m²/yrC
Class C — 15 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.