Müükapartment
Four-Bedroom Apartment with Terrace in Menfi
70 000 €
538 €/m²
Via Sant'Antonio 14/16, Menfi
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located in Menfi on Via Sant'Antonio. The property, in a good state, spans two floors with a spacious kitchen, living room, and bathroom on the ground floor. The upper floor features two bright bedrooms, a second bathroom, and a laundry room on a terrace.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0 / 1
Asukoht
Via Sant'Antonio 14/16, Menfi
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
17 km44 minLennujaam
52 km2.3hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
11 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minRestoran
200 m3 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
1,1 km17 minHaigla
13 km34 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
4 km10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.