Müükapartment
Flat with Terrace and Mountain View in Peynier
266 000 €
4433 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor of a two-storey building with lift access. The property features a 16 m² terrace offering views of Mont Sainte Victoire and the village of Peynier. The flat includes a garage and was built in 2013.
Ehitusaasta2012
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus1 / 3
Energiaklass
96 kWh/m²/yrC
Class C — 96 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
17 kg CO²/m²/yrC
Class C — 17 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
17 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
24 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.