Müükapartment
Flat with South-Facing Balcony in Heinäpää
48 000 €
1185 €/m²
Tarkka-ampujankatu, Heinäpää, Oulu
2
Toad kokku
40,5 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom flat features a separate kitchen and a bathroom renovated in 2006. The fourth-floor property includes a south-facing balcony with views of the surrounding greenery. It is located in a park-like setting within walking distance of Oulu city centre.
Ehitusaasta1959
SeisukordRahuldav
OmandKaasomand
Korrus4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, etuovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrD
Class D
Asukoht
Tarkka-ampujankatu, Heinäpää, Oulu
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,6 km24 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m4 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
900 m14 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Raudtee
500 m8 minPhoto Tour

facade

Flat with South-Facing Balcony in Heinäpää
48 000 €
1185 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Tommi Luokkanen
Viide: 80441955
Asukoht
Tarkka-ampujankatu, Heinäpää, Oulu
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.