Müükapartment
Flat with Port View in Marina
299 000 €
3646 €/m²
POINTE-A-PITRE, 97110
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features a 12 m² terrace with a port view. The property includes one parking space and is located in a lively area near shops, public transport, and schools.
Ehitusaasta1980
SeisukordHea
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
48 kWh/m²/yrE
Class E — 48 kWh/m²/yr
Asukoht
POINTE-A-PITRE, 97110
Täpne asukohtPhoto Tour

living room

hallway entrance

bathroom

bedroom
Flat with Port View in Marina
299 000 €
3646 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Sylvain PECQUEUR
SAFTI
Viide: 1644297
Asukoht
POINTE-A-PITRE, 97110
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.