Müükapartment
Flat with Large Terrace in Beauzelle
146 000 €
3106 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
47 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirre
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located on the first floor of a residence in Beauzelle. It features a living room with an open kitchen, a 38 m² terrace with a north-east exposure, and a 6 m² loggia. The property includes one bathroom, one WC, and a secure underground parking space.
Ehitusaasta2019
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus1 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, capifrance.fr, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
51 kWh/m²/yrB
Class B — 51 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
6 kmLennujaam
3 kmHaridus
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Flat with Large Terrace in Beauzelle
146 000 €
3106 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Léa AZAÏS
Capifrance
Viide: 340939397438
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. veebr 2026 | 160 000 € | 3404 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 153 000 € | 3255 € / m² | -4.4% |
| 8. mai 2026 | 146 000 € | 3106 € / m² | -4.6% |