Üürapartment
Flat with Glazed Balcony in Hervanta
749 € / kuus
14 €/m²
Opiskelijankatu 20, Hervanta, Tampere
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
53 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-room flat features a separate kitchen and a glazed balcony. The property is located in Hervanta, Tampere, within walking distance of the Duo shopping centre and local schools. Building amenities include a sauna, hobby room, and shared laundry facilities.
Ehitusaasta1972
SeisukordHea
Korrus3 / 6
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, vuokraovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrE
Class E
Asukoht
Opiskelijankatu 20, Hervanta, Tampere
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
11 km30 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
500 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
600 m10 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
4 km10 minPhoto Tour

Flat with Glazed Balcony in Hervanta
749 € / kuus
14 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Lumo-kodit
Lumo-kotikeskus Tampere
Viide: 24469192
Asukoht
Opiskelijankatu 20, Hervanta, Tampere
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. mai 2026 | 749 € | 14 € / m² | Algne |
| 8. mai 2026 | 745 € | 14 € / m² | -0.5% |
| 8. mai 2026 | 749 € | 14 € / m² | +0.5% |
| 13. mai 2026 | 745 € | 14 € / m² | -0.5% |
| 20. mai 2026 | 749 € | 14 € / m² | +0.5% |
| 20. mai 2026 | 745 € | 14 € / m² | -0.5% |
| 22. mai 2026 | 749 € | 14 € / m² | +0.5% |