Müükapartment
Flat with Facade Renovation in Pasajes
320 000 €
4110 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
77,8 m²
Elamispind
Kirjeldus
This flat offers three bedrooms, one bathroom, and a kitchen, located on the fourth floor in Pasajes. The property features a renovated facade, double-glazed windows with thermal bridge and acoustic insulation, and gas central heating. It is conveniently situated near public transport lines and the new Euskaltren station, with parking available without OTA.
SeisukordRenoveeritud
Korrus4
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.