Müükhouse
Flat with Courtyard in Montreuil
349 000 €
4986 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
70 m²
Elamispind
202 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This ground-floor flat features two bedrooms, one bathroom, and a separate toilet. It includes a large living room with an adjacent small room, an open-plan kitchen, and a small external workshop. The property has a private courtyard, closed parking, and a terrace, with gas heating. Renovation work is recommended.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
11 kmKeskkond

Flat with Courtyard in Montreuil
349 000 €
4986 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.