Müükapartment
Flat with Balcony in Colomiers
149 900 €
2141 €/m²
3
Toad kokku
70 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the third floor of a well-maintained 1970s building. The property features a covered balcony and is situated near Parc Duroch in a quiet, green environment. The flat benefits from a double south and west exposure, providing ample natural light throughout the day.
Ehitusaasta1978
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus3 / 7
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
7 kmLennujaam
LähedalHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

Flat with Balcony in Colomiers
149 900 €
2141 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Stéphane Plaza Immobilier Colomiers
Viide: 1944
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.