Müükapartment
Flat with Balcony in City Centre
210 000 €
1909 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
Edel
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom flat features a balcony and air conditioning. The property is located on the second floor, oriented south-west, and includes a living-dining room with ample natural light.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

Flat with Balcony in City Centre
210 000 €
1909 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ARTUR BIN Real Estate
Viide: AV1742
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.