Müükapartment
Flat with 4 Bedrooms in Purullena
80 000 €
331 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
242 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom flat, built in 1980, is located in a consolidated area of Purullena. The property is situated near essential services, shops, public transport, and main roads. It is offered as part of a judicial auction remittance, with the condition and distribution subject to verification.
Ehitusaasta1980
SeisukordHea
OmandEluaegne
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
53 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
39 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
36 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.