Müükapartment
Flat with 3 Bedrooms in Carrefour Polígono
176 400 €
1747 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
101 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom flat, built in 2003, is in good condition and located in the Carrefour Polígono area. The property is an interior unit, currently owned by a bank. It offers a spacious layout within its 101 m² area.
Ehitusaasta2003
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
27 kmLennujaam
92 kmHaridus
LähedalRand
28 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.