Müükapartment
Flat for Renovation in Son Armadans
350 000 €
3684 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
95 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom flat is located in the sought-after area of Son Armadans, offering a comfortable and well-connected living space. The property, built in 1950, is in good condition and features built-in wardrobes. Situated near the urban centre yet in a tranquil setting, it provides convenient access to public transport and local amenities.
Ehitusaasta1950
SeisukordHea
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.