Müükapartment
Five-Bedroom Apartment with Panoramic View in Zogno
120 000 €
755 €/m²
Via Vittorio Emanuele, Zogno
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
24/7
Turvalisus
159 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor with a panoramic view. It features a living room with a panoramic terrace, an open-plan kitchen with a balcony, and a utility room. The property is situated in a residential area and includes a ground-floor parking space.
Ehitusaasta1960
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
10 km25 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
5 km14 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.