Müükapartment
First Floor Flat with Garage in Lunéville Centre
102 000 €
1286 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
79,3 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor, featuring a bright living-dining room and a well-equipped kitchen. The property includes a private garage, a 16 m² cellar, and a cave, situated near the train station and town centre.
OmandTäis
Korrus1
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
219 kWh/m²/yrD
Class D — 219 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
46 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

living room

First Floor Flat with Garage in Lunéville Centre
102 000 €
1286 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
l'Adresse Lunéville
Viide: VJJ447
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.