Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Apartment with Terrace in Almazora
1 / 4
MüükKorter

Apartment with Terrace in Almazora

87 000 €
664 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 9. nov 2025

Calle De la Virgen de Gracia, Almazora, Castellón
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
131 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment features multiple bedrooms and bathrooms, with a spacious living area. It includes a terrace and is located in a quiet residential area of Almazora. The property is conveniently situated near supermarkets, schools, health centres, and various shops and restaurants, with good access to main roads.

SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es, yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Tõusnud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 9. nov 2025
Alghind66 000 €504 € /m²
Muutus+21 000 €+31.8%
Praegune87 000 €664 € /m²
66 000 €87 000 €9. nov2. apr
9. nov 202566 000 €504 € /m²Algne
2. apr 202687 000 €664 € /m²+31.8%

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Calle De la Virgen de Gracia, Almazora, Castellón
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
70 m1 min
Raudteejaam
1,2 km19 min
Lennujaam
61 km2.6h

Haridus

Lasteaed
3 km9 min
Ülikool
3 km9 min
Raamatukogu
2,6 km7 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
300 m5 min
Toidupood
350 m5 min
Restoran
150 m2 min
Pank
350 m5 min

Tervishoid

Apteek
250 m4 min
Arst
750 m12 min
Haigla
3 km8 min
Veterinaaria
450 m7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
550 m8 min
Rand
6 km16 min

Keskkond

Suurem tee
5 km12 min
Raudtee
1,2 km18 min
Kuulutuse allikad
FotocasaFotocasaAvaneb uuel vahekaardilTu CasaTu CasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
GAMA VALENCIA
GAMA INMOBILIARIA
Viide: CGI-11976

Photo Tour

Välivaade - Apartment with Terrace in Almazora

facade

Apartment with Terrace in Almazora
Välivaade - Apartment with Terrace in Almazora
Apartment with Terrace in Almazora
Apartment with Terrace in Almazora
87 000 €664 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Calle De la Virgen de Gracia, Almazora, Castellón
Almazora (Almassora) · 131 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor