Müükhouse
7-bedroom house in ES
6 500 000 €
6013 €/m²
7
Magamistoad
3
Vannitoad
1081 m²
Elamispind
1081 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
16 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalPhoto Tour

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.