Müükapartment
5-room apartment in Paris 8ème
1 890 000 €
14 104 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
134 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrus1 / 7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
157 kWh/m²/yrC
Class C — 157 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
26 kg CO²/m²/yrC
Class C — 26 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond