Müükhouse
Farmhouse in U-Shape with Woodland Garden, Saint-Laurent-de-Chamousset
379 000 €
2106 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
180 m²
Elamispind
8800 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-bedroom house features four bedrooms and two bathrooms, with a U-shaped layout typical of the Monts du Lyonnais. The property includes a closed courtyard and a large, flat, partly wooded garden. Recent renovations by an architect have enhanced the living spaces, and there are several additional outbuildings, including an adjacent barn.
Energiaklass
158.6 kWh/m²/yrC
Class C — 158.6 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
22 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
24 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
29 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

379 000 €
2106 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Campagn'Immo
Viide: 5261
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. apr 2026 | 395 000 € | 2194 € / m² | Algne |
| 12. mai 2026 | 379 000 € | 2106 € / m² | -4.1% |