Müükhouse
Family House with Terrace in Monteneuf
204 090 €
1855 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
1279 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom house, built in 1992, offers a ground-floor living space of 110 m². It features a large entrance hall with built-in storage, an independent kitchen, and a living room with a wood-burning stove opening onto a terraced area. The property includes a basement with a garage, a large utility room, and a garden with privacy hedges.
Ehitusaasta1992
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
23 kmLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
7 kmRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
8 kmArst
9 kmHaigla
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.