Müükhouse
Family House with Pool in Jassans-Riottier
499 000 €
2953 €/m²
7
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
169 m²
Elamispind
862 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom family house offers spacious living areas and a functional layout. The property features a private pool, a 862 m² garden, and a complete basement with garage, situated in a quiet residential area near Villefranche-sur-Saône.
Ehitusaasta1995
Energiaklass
176 kWh/m²/yrC
Class C — 176 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
21 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
5 kmVeterinaaria

other room

Family House with Pool in Jassans-Riottier
499 000 €
2953 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
sylvain bourin
SAFTI
Viide: 1599899
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. märts 2026 | 520 000 € | 3077 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 499 000 € | 2953 € / m² | -4.0% |
| 9. apr 2026 | 520 000 € | 3077 € / m² | +4.2% |
| 15. apr 2026 | 499 000 € | 2953 € / m² | -4.0% |