Müükhouse
Family House with Pool in Guénin
288 000 €
1646 €/m²
8
Toad kokku
175 m²
Elamispind
2812 m²
Krunt
Lõuna
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-storey, five-bedroom house features a large living area with a wood-burning stove and a fully equipped kitchen. The property includes a 2812 m² garden with a swimming pool, offering a peaceful countryside setting with south-facing exposure.
Ehitusaasta1977
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
8 kmLennujaam
93 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
31 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
5 kmHaigla
20 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
23 kmKeskkond

Family House with Pool in Guénin
288 000 €
1646 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1588453
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.