Müükhouse
Family House with Pool in Daix
728 000 €
3872 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
188 m²
Elamispind
730 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom family house features a complete basement and a 115 m² basement. The property includes a private pool, garden, and two terraces with east and south-west exposure, situated in a quiet, sought-after area near Dijon with a park ensuring no future construction.
Ehitusaasta1991
Energiaklass
118 kWh/m²/yrC
Class C — 118 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
149 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
24 kmPank

Family House with Pool in Daix
728 000 €
3872 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
OPTIMHOME - Julie DEMAY
Viide: 830037930309
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.