Müükhouse
Family House with Pool in Beynes
579 000 €
3080 €/m²
8
Toad kokku
188 m²
Elamispind
788 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This eight-room house features five bedrooms and two bathrooms. The property includes a living room with terrace and pool, a kitchen, and a basement with garage, workshop, laundry room, and cellar. The house is located in a quiet, sought-after environment near amenities.
Ehitusaasta1974
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

Family House with Pool in Beynes
579 000 €
3080 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Neauphle
Viide: 1609
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.