Müükhouse
Family House with Heated Pool in Montsoult
810 000 €
2700 €/m²
9
Toad kokku
300 m²
Elamispind
1078 m²
Krunt
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, three-bathroom house includes a double garage, partial basement, and a heated swimming pool. The property features a cathedral entrance, spacious living areas, and a family room of over 40 m², situated in a sought-after area of Montsoult. The house offers a peaceful setting with easy access to local amenities and transport links.
Ehitusaasta1988
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Kamin
Sisustatud köök
Terrass
Välisbassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, iadfrance.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

bedroom
Family House with Heated Pool in Montsoult
810 000 €
2700 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1778493
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 859 000 € | 2863 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 810 000 € | 2700 € / m² | -5.7% |