Müükhouse
Family House with Heated Pool in Hillion
449 000 €
2580 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
174 m²
Elamispind
2345 m²
Krunt
Kirjeldus
This family house features five bedrooms and three bathrooms, with a heated and covered swimming pool. The ground floor includes a bright living area, dining room, kitchen, and laundry room, along with two bedrooms, one with a private bathroom and bath, a WC, and a garage. The upper level offers a bright mezzanine leading to a bedroom with wardrobe, bathroom, WC, and a loft with potential for conv...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
5 kmLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
30 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.