Müükhouse
Family House with Garden near Marne
995 000 €
6958 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
143 m²
Elamispind
362 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom house features a separate kitchen and a south-west exposure. The property includes a garden, three separate WCs, and a semi-basement with a garage, situated near the Marne river.
Ehitusaasta1930
Energiaklass
190 kWh/m²/yrD
Class D — 190 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
32 kg CO²/m²/yrD
Class D — 32 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Family House with Garden near Marne
995 000 €
6958 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Joinville Saint Maurice
Viide: 131255412
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 1 080 000 € | 7552 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 995 000 € | 6958 € / m² | -7.9% |