Müükhouse
Family House with Covered Pool in Landemont
299 900 €
2238 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
134 m²
Elamispind
1512 m²
Krunt
Kirjeldus
This family house features a 70 m² living space, terraces, a garden, and a covered pool. The property includes an entrance with a home office, WC with washbasin, living room, dining room, and an open-plan kitchen with a dining area and private terrace access. The basement offers a hall, technical room, WC, games room, a large adaptable space, laundry with sink and shower, and a 70 m² garage.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lesiteimmo.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
210 kWh/m²/yrD
Class D — 210 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
4 kmRestoran
4 kmKaubanduskeskus
12 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
3 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmPhoto Tour

living room
Family House with Covered Pool in Landemont
299 900 €
2238 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Revo Immo
Viide: 2174
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 13. veebr 2026 | 315 000 € | 2351 € / m² | Algne |
| 14. mai 2026 | 299 900 € | 2238 € / m² | -4.8% |