Müükapartment
Apartment in Madrid
125 000 €
4032 €/m²
1
Vannitoad
31 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Korter asukohas Madrid
125 000 €
4032 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Tu Piso servicios inmobiliarios
Viide: 21_26
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.