Müükapartment
End-Unit Flat with Glazed Balcony in Martti
174 000 €
3107 €/m²
Tervahovinkatu 10, Turku
2
Toad kokku
1
Vannitoad
56 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This two-room flat features one bathroom and a separate walk-in wardrobe. The property includes a west-facing glazed balcony and a bathroom renovated in 2015, while the kitchen and interior surfaces require modernisation. It is located in the Martti district with access to local services and transport.
Ehitusaasta1957
SeisukordRahuldav
OmandKaasomand
Korrus1
Asukoht
Tervahovinkatu 10, Turku
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km23 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
1,6 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m4 minRestoran
400 m6 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,2 km18 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

facade

End-Unit Flat with Glazed Balcony in Martti
174 000 €