Müükapartment
3-room apartment in København NV
4 995 000 DKK ≈ 668 432 €
48 971 DKK/m² ≈ 6553 €/m²
Emdrupvej 113, 3. 12., 2400 København NV
3
Toad kokku
102 m²
Elamispind
4759 m²
Asukoht
Emdrupvej 113, 3. 12., 2400 København NV
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,8 km29 minMetroopeatus
2,2 km6 minLennujaam
12 km30 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minKeskkool
5 km14 minÜlikool
100 m1 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m4 minRestoran
1,0 km16 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
1,1 km17 minArst
200 m4 minHaigla
500 m9 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.