Pildid puuduvad
Müükapartment
Elegantly Refined Apartment in Central Lodi
550 000 €
3438 €/m²
Via Incoronata, Lodi
4
Toad kokku
2
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor of a mini historic building in central Lodi, close to Piazza della Vittoria. The property has been elegantly refurbished and includes an open-plan living area, a kitchen, and a mansard. It offers the possibility of creating two separate residences with independent entrances.
SeisukordRenoveeritud
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Möbleeritud
Sisustatud köök
Energiatõhusus
Energiaklass
80.22 kWh/m²/yrD
Class D — 80.22 kWh/m²/yr
Asukoht
Via Incoronata, Lodi
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
15 km38 minLennujaam
21 km55 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
700 m10 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
400 m7 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
7 km18 minKeskkond
Raudtee
700 m11 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.