Müükhouse
8-room house in Charlottenlund
21 995 000 DKK
107 293 DKK/m²
Ejgårdsvej 26, 2920 Charlottenlund
8
Toad kokku
205 m²
Elamispind
980 m²
Krunt
Ehitusaasta1897
Asukoht
Ejgårdsvej 26, 2920 Charlottenlund
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,2 km6 minMetroopeatus
5 km14 minLennujaam
15 km38 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
9 km24 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
400 m6 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
2,8 km7 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,3 km21 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.