Müükhouse
Eiffel-Style House with Pool in Prestigious Area
590 000 €
2145 €/m²
10
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
275 m²
Elamispind
1900 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, four-bathroom house, built in 1898, features an elegant Eiffel-style architecture with generous volumes and high-quality finishes. The property includes a landscaped garden of approximately 1,900 m², a private pool, and two terraces. It is located in a privileged environment, offering a blend of historical charm and modern comfort.
Energiaklass
153 kWh/m²/yrC
Class C — 153 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
24 kg CO²/m²/yrC
Class C — 24 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
63 kmHaridus
LähedalRand
11 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.