One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
1 / 20
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles

1 000 000 €
1185 €/m²
844 m²
Elamispind
844 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land is located in Móstoles, with a total area of 844 square meters and an edificability of approximately 1,172 square meters. It includes an anteproyecto by Monforte Marco Asociados, allowing for a building of up to four storeys plus a basement. The site is well-serviced, with proximity to metro, Renfe, and various bus lines, as well as schools, healthcare facilities, and shopping ar...

OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Metroopeatus
Lähedal
Lennujaam
28 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
13 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles

facade

Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles

facade

Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Plaan - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Välivaade - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Plaan - Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
Edificable Land with Anteproyecto in Móstoles
1 000 000 €
1185 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
TECNOCASA PRADILLO - CONSTITUCIÓN - MOSTOLES CENTRAL
Viide: 532421
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.