Müükhouse
Eco-Friendly House with Garden in Awans
345 000 €
2760 €/m²
Awans
2
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
95 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-bedroom house, built in 1918, is located in a private enclosure in a tranquil setting in Awans. The property features a PEB A+ energy rating, a private garden, and two private outdoor parking spaces. It includes a ground floor with an entrance hall, open-plan living area, kitchen, laundry room, and separate WC, a first floor with a family room, hallway, and large bathroom, and a second fl...
Ehitusaasta1918
SeisukordSuurepärane
Korrust2
Energiaklass
10 kWh/m²/yrA
Class A — 10 kWh/m²/yr
Asukoht
Awans
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
2,9 km8 minAlgkool
2,8 km7 minKeskkool
6 km14 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
4 km11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km23 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m4 minKaubanduskeskus
17 km43 minPank
1,5 km24 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
3,0 km8 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
100 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
22 km58 minKeskkond
Suurem tee
1000 m15 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour