Müükapartment
1-room apartment in Liepāja un raj.
18 800 €
855 €/m²
Laivu iela 9, Liepāja un raj.
1
Toad kokku
22 m²
Elamispind
Korrus1 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: ss.lv
Asukoht
Laivu iela 9, Liepāja un raj.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
4 km12 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
2,5 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
400 m6 minRestoran
1000 m15 minPank
2,1 km5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,4 km22 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Laivu iela 9, Liepāja un raj.
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.